МакГрегор відреагував на сльози Роналду після назабитого пенальті Словенії

Колишній чемпіон UFC у двох вагових категоріях Конор МакГрегор підтримав нападника збірної Португалії Кріштіану Роналду після того, як той розплакався під час матчу 1/8 фіналу Євро-2024 зі Словенією (0:0, 3:0 за пен.).

Роналду не зміг скористатися чудовою нагодою вивести Португалію вперед у першому таймі додаткового часу, коли словенський воротар Ян Облак відбив пенальті. У перерві емоції 39-річного футболіста взяли гору, і в нього потекли сльози.

Зрештою, Роналду виправився, реалізувавши 11-метровий у переможній серії пенальті, що допомогло Португалії забезпечити місце у чвертьфіналі турніру.

"Справжня пристрасть до своєї країни! Кріштіану, ти найбільший футболіст, який коли-небудь був на цій землі! Благослови тебе Бог, брате! Минуле - це слава! Сьогодення - це історія!" - написав МакГрегор в X.