Жалолов виграв друге олімпійське золото поспіль

Баходир Жалолов. Getty Images

Важкоатлет Баходір Жалолов (14-0, 14 КО), який представляє Узбекистан, у суботу в Парижі, Франція, завоював свою другу поспіль олімпійську золоту медаль у суперважкій вазі. У фінальному поєдинку 30-річний шульга переміг рішенням суддів Айюба Гадфу з Іспанії. До цього Жалолов також ставав чемпіоном Олімпійських ігор у Токіо.

Після перемоги Жалолов заявив, що це було його мрією стати дворазовим володарем олімпійської золотої медалі, і що тепер, коли він це зробив, він відновить свою професійну кар'єру. У своєму останньому професійному бою, який відбувся в листопаді 2023 року, Жалолов здобув перемогу над Крісом Томпсоном із Південної Африки.

Узбецькі бійці домінували на олімпійських змаганнях із боксу 2024 року, вигравши п'ять із семи можливих золотих медалей. Куба та Україна забрали два інших золота.